KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14324467
nr 1432 4467
Bertil Widbrandt
(1914-1988), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben, Signerad. Olja på duk, 62x52 cm, yttermått inklusive ram: 77x67 cm
Kondition: skadad ram
Bertil Widbrandt, född 1914, död 1988, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:50:59
Bertil Widbrandt
Läs mer om Bertil Widbrandt